Η όμορφη Holy βρέθηκε χτυπημένη από αυτοκίνητο και με συντριπτικά κατάγματα στην λεκάνη.
Οι άνθρωποι του κυνοκομείου Ηρακλείου της πρόσφεραν ιατρική περίθαλψη και φροντίδα από την πρώτη στιγμή και η Φωτεινή άνοιξε την αγκαλιά της και της έδωσε αγάπη!
Την ευχαριστούμε πολύ που την έκανε μέλος της οικογένειας της!
Similar Posts
Ο Αδάμ με την μαμά του
Ο Αδάμ είναι ένα από τα κουταβάκια που γέννησε η γλυκιά μας Βένια. Η γλυκιά μανούλα του προσπαθούσε να τον προφυλάξει μαζί με τα αδελφάκια του από την βροχή. Ο Αδάμ μεγάλωσε με μπιμπερό, όπως και τα άλλα 3 αδελφάκια του γιατί η μανούλα του ήταν αρκετά αδύναμη. Σήμερα ζει ευτυχισμένος…
![Happy end:ο γλυκος Drago..](https://www.zophoros.gr/wp-content/uploads/2019/05/60499493_1236184913219142_464557496825020416_n-300x225.jpg)
Happy end:ο γλυκος Drago..
O γλυκός Drago εντοπίστηκε την άνοιξη του 2018 στα σκουπίδια ενός γυμναστηρίου όντας μωρό. Ο γυμναστής που τον εντόπισε δεν μπορούσε να φροντίσει τον μικρούλη με αποτέλεσμα ο Drago να ζήσει για κάποιο διάστημα στην αυλή του γυμναστηρίου μόνο με τα απαραίτητα. Μετά από μεγάλη προσπάθεια και προωθήσεις της εθελόντριας Χρυσούλας Παπαδάκη, ο Drago υιοθετήθηκε…
Η γλυκιά Φαίδρα με την μαμά της
Η γλυκιά Φαίδρα με την μαμά της!
Η ευτυχισμένη Ζιζέλ!
Η Ζιζέλ του κυνοκομείου του δήμου Ηρακλείου μετά την υιοθεσία της στο καινούριο της σπίτι. Η πλέον παντοτινή οικογένειά της απευθύνθηκε στη ΖΩΦΟΡΟ για να βρεί σκυλάκι και έτσι παραπέμφθηκε στη Ζιζέλ του κυνοκομείου. Τέτοιες εικόνες μας κάνουν να συνεχίζουμε να ζούμε τον αέναο επίπονο αγώνα για τη διάσωση ζώων. Ευχαριστούμε την οικογένεια Κορνελάκη!
Ο Χιόνης με τη καινούρια του οικογένεια
Ο Χιόνης του κυνοκομείου του δήμου Ηρακλείου στο καινούριο παντοτινό του σπίτι. Η οικογένειά του απευθύνθηκε στη ΖΩΦΟΡΟ για να βρεί σκυλάκι και βρήκε τον Χιόνη του κυνοκομείου. Το πήραν αναπηράκι και τώρα με αγάπη, φροντίδα και υπομονή τρέχει παίζει και ευτυχεί… Ελπίζουμε πάντα να γίνονται τέτοιες υιοθεσίες απο ανθρώπους που θελουν να δώσουν αγάπη. Ευχαριστούμε τη…
Τα 3 αδελφάκια συναντήθηκαν ξανά
Το πιο όμορφο συναίσθημα που μπορεί να νιώσει κάποιος εθελοντής είναι όταν έχει κάνει την σωστή επιλογή για την κατάλληλη οικογένεια. Ο Αδάμ, η Ζίλντακαι ο Sammyείναι 3 αδελφάκια που συναντήθηκαν ξανά και φωτογραφήθηκαν μαζί με τις μαμάδες τους! Η κίνηση αυτή μας γεμίζει αισιοδοξία και δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε ότι καλύτερο για αυτά…