Η ΠΦΠΟ http://www.pfpo.gr και η ΖΩΦΟΡΟΣ παρευρέθησαν προσκεκλημένοι στο κόψιμο της πίτας της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών στο Αστυνομικό Μέγαρο Ηρακλείου την 31.1.20 με πλήθος κόσμου να παρευρίσκεται στην εκδήλωση.
![](https://www.zophoros.gr/wp-content/uploads/2020/02/83147099_1438572766316440_3787136667932950528_o.jpg)
Με skype απηύθυνε χαιρετισμό ο Αρχηγός της Ελληνικής Αστυνομίας ο δικός μας Κρητικός Στρατηγός Καραμαλακης Μιχάλης,ενώ όλη η διοργάνωση ήταν άψογη από κάθε άποψη με τις οδηγίες του Προέδρου της Ένωσης κ Ζαχαριουδακη Μανόλη και της ομάδας του.
![](https://www.zophoros.gr/wp-content/uploads/2020/02/83112287_3376437115761774_5507199150753579008_n.jpg)
Ευχαριστούμε που πάντα μας περιλαμβάνουν στις εκδηλώσεις τους τιμώντας τη δράση κ το έργο μας με αυτό και ευχόμαστε πάντα να είναι Υγιείς κ Δημιουργικοί για ο,τι για την κοινωνία μας έχουν αναλάβει.
![](https://www.zophoros.gr/wp-content/uploads/2020/02/83137570_470808807136252_3778800737706835968_n.jpg)
Εκπροσωπηθήκαμε από την ενεργή εθελόντρια Χρυσούλα Παπαδάκη. Εδώ τα μέλη -εκπρόσωποι της ομάδας ΖΩΦΟΡΟΣ & ΠΦΠΟμοσπονδιας Ρένα Κουφακη & Βασιλική Ραχωνη με τον Πρόεδρο της ΔΕΑ http://www.ipaheraklion.gr/ κ.Ζαχαριουδακη Μανόλη .