Our three legged Kanella in switzerland happy with Iwan Balmer and Nicole Sandrin!!!! with Maria Houstoulaki, Desiree Beulen, Sonia Zounis Marcelline Goyen
![](https://i.imgur.com/Uo2Ni9J.jpg)
![](https://i.imgur.com/Uo2Ni9J.jpg)
![](https://i.imgur.com/DQeaaVf.jpg)
![](https://i.imgur.com/Glpn5kd.jpg)
![](https://i.imgur.com/QrsDiyQ.jpg)
6979 913007 zophoros@yahoo.gr
Our three legged Kanella in switzerland happy with Iwan Balmer and Nicole Sandrin!!!! with Maria Houstoulaki, Desiree Beulen, Sonia Zounis Marcelline Goyen
Το Πρόγραμμα Υιοθεσίας Pedigree® συνεχίζεται με ανανεωμένη μορφή και έμφαση στην Υπεύθυνη Ιδιοκτησία Με ιδιαίτερη χαρά η Mars Hellas ανακοινώνει τη συνέχιση της στήριξης του θεσμού της υιοθεσίας σκύλων χωρίς στέγη μέσω του ανασχεδιασμένου Προγράμματος Υιοθεσίας Pedigree® το οποίο προσφέρει στον ανάδοχο ένα ολοκληρωμένο πακέτο διατροφής, φροντίδας και επιστημονικών συμβουλών. Συγκεκριμένα, για κάθε…
2016 – Απολογισμός Ζωφόρος Κρήτης Μια ακόμη χρονιά έφτασε στο τέλος της… Το 2016 δεχτήκαμε περισσότερες από 300 κλήσεις για διασώσεις, απεγκλωβισμούς, τραυματισμούς, κακοποιήσεις και εγκαταλείψεις-τόσο νεογέννητων όσο και ενήλικων ζώων συντροφιάς και πανω από 100 για τραυματισμένα η δηλητηριασμένα πουλιά ( γεράκια ,όρνεα , κουκουβάγιες κλπ) Ήταν μια δύσκολη χρονιά για όλον τον πλανήτη…
SOS SOS SOS Άγριος Βασανισμός Ζώων H Φιλόζωη Κυβέρνησή μας στα μουλωχτά για να μη το παρουμε είδηση ,οπως το συνηθίζει, καταργει τον αρθρο 2 του νομου 1197/81 με ένθετη διάταξη σε άσχετο νομοσχεδιο του Υπουργείου Εσωτερικών που ειναι τωρα σε διαβουλευση κ λήγει σε 3 μερες . Λόγω της ύπαρξης αυτου του άρθρου ήταν…
Αντίστοιχο post στο Facebook ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥΣ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΦΙΛΟΖΩΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΟΥ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ.! Ηταν εκει και η ”δικη μας” Αποστολια Μαγαλιου, για να προσφερει εθελοντικα ο,τι βοηθεια μπορει. (5.6.15) ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ βεβαια …
Προς την Διοίκηση του ΚΤΕΛ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Αθήνα 25.Αυγούστου 2012 Κύριοι, Αφορμή για την επιστολή μας αυτή απετέλεσε διαμαρτυρία επιβάτη των λεωφορείων σας , που κοινοποιήθηκε στα ηλεκτρονικά μέσα μαζικής ενημέρωσης. Η διαμαρτυρία αφορούσε άρνηση επιβίβασης επιβάτη με το κατοικίδιό του στην καμπίνα του λεωφορείου του ΚΤΕΛ σας και ταυτόχρονα απαίτηση πληρωμής εισιτηρίου. Αναγνωρίζουμε…
Βίντεο – Αντιμετώπιση δηλητηρίασης στα κατοικίδια Από την Εθελοντική Δράση Κτηνιάτρων Ελλάδος (Ε.Δ.Κ.Ε.)