![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Απο τα σεμιναρια της ΠΦΠΟ στην Αστυνομικη Δνση Ηρακλειου
Απο τη βραβευση των Αστυνομικων στο Υπ Μεταφορων
6979 913007 zophoros@yahoo.gr
Απο τα σεμιναρια της ΠΦΠΟ στην Αστυνομικη Δνση Ηρακλειου
Απο τη βραβευση των Αστυνομικων στο Υπ Μεταφορων
Σήμερα 4/4 πήγαμε στο 41ο νηπιαγωγείο Ευχαριστουμε την Προϊσταμένη κ. Αθανασοπούλου Άννα και τις Νηπιαγωγούς . 26 παιδιά παρακολούθησαν το πρόγραμμα Ενσυναισθηση και Ζώα που δημιούργησε η Επίκουρος Καθηγήτρια του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας κ. Κοντου Μαρία. Διαβάσαμε παραμύθια για τα ζώα ,φτιάξαμε παζλ Βρήκαμε νέα ονόματα για τα σκυλάκια του κυνοκομειου. Τα παιδιά δώρισαν από το…
https://www.facebook.com/zeil.gr/videos/10155461822737152/?autoplay_reason=gatekeeper&video_container_type=0&video_creator_product_type=2&app_id=2392950137&live_video_guests=0
Τα μπουμπουκάκια στις φωτογραφίες βρέθηκαν μαζί με την μανούλα τους. Είναι 5 αγοράκια και 1 κοριτσάκι, 40 ημερών και αναμένεται να φτάσουν τα 10-12 κιλάκια. Ζούν σε επισφαλές σημείο και είναι μεγάλη ανάγκη να φύγουν από εκεί το συντομότερο. Θα δοθούν εμβολιασμένα και αποπαρασιτωμένα. Για όποιον ενδιαφέρεται να υιοθετήσει κάποιο μικράκι, μπορεί να επικοινωνήσει στο…
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΚΕΙ ! Η αφίσα για την εκδήλωση “Dogs 2016 – Αγαπάμε τα ζώα και το δείχνουμε” που θα γίνει την Παρασκευή 9 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 8:30 μ.μ. στο Πάρκο Γεωργιάδη Παρακαλούμε για την παρουσια σας εκει και κοινοποίηση της afisas μέσω email, facebook, κλπ… Ευχαριστούμε πολύ! ΖΩΦΟΡΟΣ ΚΡΗΤΗΣ www.zophoros.ga
Μη σύννομη η συμμετοχή κυνηγών στις επιτροπές για τα αδέσποτα (link)
Πραγματικά ευχαριστούμε την εταιρεία κτηνιατρικών προϊόντων https://www.pharmaqua.gr/el/ που με μεγάλη διάθεση προσφοράς μας προμήθευσαν με προϊόντα αντιπαρασιτικά για σκυλιά και γάτες ,προκειμένου να χρησιμοποιηθούν για αδέσποτα ζώα που οι εθελοντές της ΖΩΦΟΡΟΣ φροντίζουν στο δρόμο η σε φιλοξενία. Είμαστε υπόχρεοι & πλήρεις για αυτην την κίνηση της εταιρείας! Θερμές Ευχαριστίες…