![](https://www.zophoros.gr/wp-content/uploads/2023/04/339124088_1381170656068026_272924609722261589_n-300x237.jpg)
![](https://www.zophoros.gr/wp-content/uploads/2023/04/337302783_876777100250871_5914766559687350212_n-300x195.jpg)
![](https://www.zophoros.gr/wp-content/uploads/2023/04/337664837_781983259715431_7339083484651529552_n-192x300.jpg)
![](https://www.zophoros.gr/wp-content/uploads/2023/04/337514303_1308776649701767_6907046139298225860_n-300x275.jpg)
6979 913007 zophoros@yahoo.gr
http://www.gazi.gov.gr/…/anak…/4410-draseisfilozwiasadespota ΔΗΜΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ.2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΑΖΙΟΥ /Αρμοδιος Αντιδημαρχος κ.Παπαδομανωλακης Εμμανουηλ /Α/Β βαθμια Διευθυνσεις εκπαιδευσης /Τμημα Παιδειας Πολιτισμου Δημου Μαλεβιζιου κ.Κατσαφαρου Ειρήνη: Νέα εκστρατεία ευαισθητοποίησης των μαθητών – «Άνθρωποι και ζώα: ίδιο δικαίωμα στη ζωή» & προβολή της ταινίας «Re-Action» στα δημοτικά σχολεία – Σε συνεργασία με το φιλοζωικό σωματείο ΖΩΦΟΡΟΣ ο νέος κύκλος δράσεων Με ένα…
https://www.patris.gr/2018/07/04/to-paranyfaki-sto-gamo-toys-itan-i-mparoyfa/ Το παρανυφάκι στο γάμο τους ήταν η… Μπαρούφα ΕΝΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΜΕ… ΟΥΡΑ Από Άννα Κωνσταντουλάκη Τελευταία Ενημέρωση Ιούλ 4, 2018 951 Κοινοποίηση «Ποτέ χωρίς τον σκύλο μας” είπαν οι ψυχολόγος Ελένη Καζαντζάκη και ο Λευτέρης Κουμάκης μηχανικός υπολογιστών, οι οποίοι εργάζονται στο Ινστιτούτο Τεχνολογίας και Έρευνας και παντρεύτηκαν το περασμένο Σάββατο, έχοντας δίπλα τους…
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΦΙΛΟΖΩΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΦΙΛΟΖΩΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΖΩΟΦΙΛΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ Αθήνα, 29 Ιανουαρίου 2015 ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Κτηνοβασίες και πράσινα άλογα Παρουσιάζουν ως εγκληματίες τους φιλόζωους και αφήνουν τους πραγματικούς εγκληματίες να δρουν ανενόχλητοι Παραμονή εκλογών, σκοτεινοί κύκλοι κινήθηκαν και πάλι εναντίον νόμιμων διαδικασιών υιοθεσίας αδέσποτων ζώων. Η ανώνυμη καταγγελία ήταν, αυτή…
Η στείρωση και τα οφέλη της στο σκύλο (video)
www.tsoumpas.gr . TΣΟΥΜΠΑΣ Exlusive, Ζωγραφου 3,Ηρακλειο Κρητης τηλ 2810285073. .
Αυτούσιο παραθέτουμε το μηνυμα των Διδασκόντων στο Δημοτικό Σχολείο Βαγιωνιάς Ηρακλείου Κρήτης που έλαβε χώρα 5.4.24 . ”Ευχαριστούμε θερμά τον Δημήτρη Κρητικάκη και την Άννα Τζαγκαράκη από τη φιλοζωικη οργάνωση Ζωφόρος, που είχαμε την τιμή να φιλοξενήσουμε στο σχολείο μας. Η παρουσία σας και η προσφορά σας μας έκανε να συνειδητοποιήσουμε τη σημαντικότητα της φροντίδας…